Rychlý kontakt

739 002 389
info@lucerny.cz

Nejprodávanější


Již 10 let s vámi!
Dárky pro zaměstnance a obchodní partnery nebo rekvizity na firemní párty

Hledáte originální dárek pro své zaměstnance nebo obchodní partnery? Chystáte firemní večírek a potřebujete vhodné rekvizity či doplňky? Pak jste u nás správně!

Nejsme pouze maloobchod. Již od roku 2007 pomáháme menším firmám i významným klientům jako jsou banky, dopravní společnosti či hotely s výběrem a zprostředkováním dárků pro své zaměstnance a partnery.

 

Umíme pro vás připravit individuální nabídku a k vašim potřebám přistupujeme vždy individuálně. Zajistíme větší množství požadovaného sortimentu a cenu vám upravíme na míru již při odběru 50 kusů.

Nenašli jste u nás zboží, které hledáte? Jednoduše nás kontaktujte na email info@lucerny.cz nebo pomocí kontaktního formuláře níže nám sdělte své představy a množství, které poptáváte. Brzy se s Vámi spojíme a upřesníme si detaily.

 

Není výběr dárků Vaše oblíbená činnost? Jsme tu od toho, abychom Vám poradili. Jako firemní dárky vždy skvěle zapůsobí například nerez placatky, různé hlavolamy, talismany pro štěstí, dárkové sety na víno nebo třeba originální pero s nápisem.


Poptávkový formulář
Jméno / společnost:
E-mail:
Telefon:
Dodání do: img
Poptávka:
Opište text z obrázku: *
captcha