Rychlý kontakt

739 002 389
info@lucerny.cz

Nejprodávanější


doprava
Dopravné a balné

 

Prodejna Praha

Kamennou prodejnu Lucerny.cz naleznete v blízkosti přestupního metra Florenc na adrese Křižíkova 45, Praha - Karlín. Zde můžete za naše internetové ceny nakoupit i bez objednávky a zboží si můžete nejdřívě osahat. V kamenné prodejně provozujeme platební terminál - lze platit hotově a platební kartou.


Česká pošta

Jako hlavního dopravce využíváme služeb České pošty. V případě objednání drobného zboží účtujeme za dopravu pouze 59 Kč. Zásilka je odeslána v bublinkové obálce nebo v krabici do výšky 5 cm. V případě volby Česká pošta Vám zásilku jejich doručovatel přiveze až na místo určení. Pokud Vás na místě nezastihne, vloží vám do schránky oznámení o uložené zásilce. Tu si pak vyzvednete na nejbližší pobočce České pošty.

Platba bankovním převodem (drobné zboží) - 59 Kč
Dobírka (drobné zboží) - 99 Kč

Balík do ruky - Platba bankovním převodem - 89 Kč
Balík do ruky - Dobírka - 129 Kč

 

PPL

Dopravce společnosti PPL vám zásilku vždy doručí až na místo určení, které jste zadali ve své objednávce. V případě, že vás dopravce na dané adrese nezastihne, zatelefonuje na vámi uvedené číslo a po domluvě vám zásilku přiveze na jiné místo, například do práce.

Platba bankovním převodem - 89 Kč
Dobírka (platba v hotovosti) - 129 Kč

 

Zásilkovna - Výdejní místa v ČR

Platba bankovním převodem - 39 Kč
Dobírka (platba v hotovosti) - 79 KčMetody platby:

  • Platba hotově při převzetí - dobírka
  • Bankovním převodem
  • V hotovosti na prodejně
  • Platební kartou na prodejně
  • Platební kartou (Visa, MasterCard atd.) prostřednictvím platební brány
  • Online platba platba prostřednictvím platební brány  

 

Objednávky expedujeme tentýž nebo následující pracovní den. Každá zásilka je pečlivě balena, aby nedošlo k jejímu poškození při přepravě.

 

Hlídací pes

Hlídací pes je automatický robot, který Vám umožní sledovat změny vybraného zboží v našem e-shopu a to dle jednoduchého zadání podmínek. Najdete ho u každé položky v detailu produktu hned pod cenou. V případě změny u takto vámi sledovaných produktů vám odešleme automatický email.

Hlídacího psa si můžete nastavit:

• Přijde na sklad - můžete být informován o naskladnění zboží
• Cena klesne pod - můžete sledovat pohyb ceny vybraného zboží


Právě probíhá akce - Rozdáváme dárky zdarma!

V rámci naší vánoční akce "Rozdáváme dárky" si u nás můžete vybrat dárek ke své objednávce. Dárek zdarma si může vybrat každý zákazník, který uskutečňuje objednávku nad 500 Kč (bez dopravy). Tuto akci lze navíc kombinobat se slevovými kódy, které od nás pravidelně získavají stálí zákazníci, se slevy Happy Hours, nebo se slevy, které vám posíláme na email.